Menu

I přes shon dnešní doby se dokážeme občas zastavit, rozhlédnout se kolem sebe a podat pomocnou ruku tam, kde je to zrovna potřeba.

HUTIRA přispívá ročně až 1 % z hospodářského výsledku právě na projekty společenské odpovědnosti. Motivujeme se ale i navzájem. Například naše interní projekty „Dobrokáva“ a „Dobrooběd“, kde každým šálkem kávy či obědem přispíváme na dobročinné projekty. Každý měsíc směřuje tato podpora jinému příjemci. Tímto ročně podpoříme až 12 různých nadací. Také pokud kdokoliv z našeho týmu přijde s dokladem o uhrazení částky na nějaký dobročinný účel, společnost automaticky přispěje stejnou částkou na tento projekt také.

Jedním z projektů, které jsme se rozhodli podpořit je i účast na charitativním futsalovém turnaji v rámci sbírky pro malého Dalibora (řečeného „Daldu“), který se narodil jako zdravé dítě, ale v prvním roce života mu byla diagnostikována svalová atrofie. Vybrané peníze by rodina ráda použila pro zkvalitnění a usnadnění Daldova života.


Turnaj, pořádaný futsalovým teamem Pablo Escobar Brno – Futsal Team, se konal 1.7.2023 v areálu Sokol Brno na Kounicově ulici v Brně. Tým „Hutira“ tvořený z řad našich kolegů bojoval statečně a hlavně pro dobrou věc. A to se počítá. Na výsledky všech zápasů se můžete podívat níže v galerii.

HUTIRA tímto děkuje všem svým zaměstnancům, kteří se rozhodli pomoci druhým. Právě tato obětavost je tím, co činí naši společnost silnou.