Menu

Plyn

Poskytujeme komplexní služby pro obor plynárenství v Česku i v zahraničí. Zastupujeme renomované plynárenské značky EMERSON, FISHER, TARTARINI, CAHORS a další. Nabízíme klasická i kontejnerová řešení regulačních zařízení. Naši odborníci jsou připraveni profesionálně odbavit vaše poptávky.

Voda

Naší doménou pro oblast vodárenství jsou především vlastní úpravny vody HUTIRA CCW, které efektivně řeší problematiku nedostatku pitné vody. Z tradičnější vodárenské oblasti pak nabízíme malé vodoměrné šachty, které jsou optimálním řešením pro připojení odběratelů na vodovodní řad a dále také kompletní vodárenský sortiment. Jsme zde pro vás.

Průmysl

Nabízíme široké spektrum produktů a služeb, které vhodně doplňují naše vlajkové obory. Do všech oblastí průmyslu dodáváme kvalitní ohřevné prvky značky AMARC. Pro zemní práce zajistíme mobilní sací bagr (MSB) a pro stavebnictví produkty z kamenolomu HUTIRA – OMICE. Neváhejte se na nás obrátit!

Ostatní

Uprostřed krásné slovenské přírody se nachází naše vlastní relaxační středisko, které je pro příjemný odpočinek otevřeno i Vám!