Menu
ikonka zapnout zvuk ikonka vypnout zvuk

30 let na trhu


Značka HUTIRA je synonymem kvality už více než 30 let.

150 zaměstnanců


Co před 30 lety začalo jedním odvážným mužem, už vyšplhalo k číslu 150. A rosteme dál.

13 společností


Dnes nese jméno HUTIRA již 13 společností.

O nás

Kvalita

Plynárenství, vodárenství, průmysl. V těchto oborech musí být prvotřídní kvalita absolutní prioritou. Toho jsme si vědomi už od samého vzniku značky HUTIRA. Proto se maximální důraz na kvalitu stal jedním ze základních pilířů našeho podnikání.

Tradice

Na českém trhu působíme už od roku 1990. Za tu dobu jsme se stali renomovanou a tradiční značkou, která našim klientům poskytuje záruky zkušeného partnera, na kterého se budou moci spolehnout i kdykoliv v budoucnu.

Profesionalita

Ve všem, co děláme, se snažíme držet ten nejvyšší možný standard. Klademe velký důraz na odbornost a kontinuální vzdělávání našich zaměstnanců. Jako dodavatele si vybíráme spolehlivé partnery, kteří vyznávají stejné hodnoty jako my.

Spolehlivost

Na značku HUTIRA se můžete spolehnout. Za každý produkt, který dodáme, každou službu, kterou poskytneme ručíme nejen podle zákona, ale především naší dobrou pověstí, které si ceníme nade vše.

Úcta k přírodě

Respekt k prostředí, ve kterém žijeme, je klíčem k budoucnosti. Proto směřujeme k trvale udržitelným řešením, ctíme enviromentální chování společnosti a snižujeme negativní vlivy na životní prostředí i uhlíkovou stopu.

Společenská odpovědnost

Jsme si dobře vědomi toho, že s úspěchem přichází odpovědnost. Značka HUTIRA pečuje o svoje zaměstnance i své okolí a aktivně vyhledává příležitosti, kde může podat pomocnou ruku nebo podpořit dobrý projekt.

Více než deset renomovaných společností, jeden společný jmenovatel. Značka HUTIRA je zárukou stabilního partnera, který se nebojí nových výzev. Během 30 let našeho fungování jsme realizovali stovky projektů na 4 kontinentech. Jsme zkušeným dodavatelem řešení pro plynárenství, vodárenství i různá průmyslová odvětví – od energetiky po zemědělství.

Pole naší působnosti ale zasahuje i do oblastí stavebnictví, nebo třeba vlastního výzkumu. Široký rozhled a nápaditost, se kterou děláme naši práci, nás proto řadí mezi inovátory nikoliv v jednom, ale v mnoha různých oborech.

Brožura o nás – k náhledu zde.

Historie

1990

Začínáme

Na počátku stál Ivo Hutira starší, který udal směr budoucímu působení firmy. Cesta firmy tak plynule vedla od hloubení studní až k plynárenství.

2000

Rozrůstáme se víc…

Z jediné společnosti vyrostlo několik dílčích s.r.o., každá s vlastní specializací. K plynu přibyla voda, řadíme se mezi top inovátory na českém trhu.

2010

… a víc

Pokračujeme v růstu i inovacích. Stěhujeme se do nového sídla v Popůvkách. Daří se nám, a o to více se soustředíme na životní prostředí.

| | |

Plyn, voda, průmysl i ostatní. Naším poselstvím je vnášet do všech oborů naší působnosti vysoké standardy, poctivou práci a zodpovědnost za naše okolí. 

Plyn

Poskytujeme komplexní služby pro obor plynárenství v Česku i v zahraničí. Zastupujeme renomované plynárenské značky EMERSON, FISHER, TARTARINI, CAHORS a další. Nabízíme klasická i kontejnerová řešení regulačních zařízení. Naši odborníci jsou připraveni profesionálně odbavit vaše poptávky.

Voda

Naší doménou pro oblast vodárenství jsou především vlastní úpravny vody HUTIRA CCW, které efektivně řeší problematiku nedostatku pitné vody. Z tradičnější vodárenské oblasti pak nabízíme malé vodoměrné šachty, které jsou optimálním řešením pro připojení odběratelů na vodovodní řad a dále také kompletní vodárenský sortiment. Jsme zde pro vás.

Průmysl

Nabízíme široké spektrum produktů a služeb, které vhodně doplňují naše vlajkové obory. Do všech oblastí průmyslu dodáváme kvalitní ohřevné prvky značky AMARC. Pro zemní práce zajistíme mobilní sací bagr (MSB) a pro stavebnictví produkty z kamenolomu HUTIRA – OMICE. Neváhejte se na nás obrátit!

Ostatní

Uprostřed krásné slovenské přírody se nachází naše vlastní relaxační středisko, které je pro příjemný odpočinek otevřeno i Vám!

Hlavní společnosti

HUTIRA – BRNO, s.r.o.

HUTIRA – BRNO je největší společností z celé rodiny a jako jediná působí ve všech hlavních oborech současně. Na zástupce firmy je možné se obracet...

HUTIRA – VISION, s.r.o.

Společnost HUTIRA – VISION je dodavatelem komplexních systémů pro úpravu vody pod značkou HUTIRA Crystal Clear Water, která umí šetrným způsobem připravit...

HUTIRA Slovakia s.r.o.

Slovenská dceřiná společnost byla vůbec první zahraniční společností, která byla pod značkou HUTIRA založena, a to už v roce 1997. Za tu dobu...

 

Všechny společnosti

Budeme na ECOMONDU. Přijeďte nás navštívit!

více zde