Menu
Hutira

33 let na trhu


Značka HUTIRA je synonymem kvality už více než 30 let.

150 zaměstnanců


Co před více než 30 lety začalo jedním odvážným mužem, už vyšplhalo k číslu 150. A rosteme dál.

11 společností


Dnes nese jméno HUTIRA již 11 společností.

7 servisních středisek


Značka HUTIRA má v rámci ČR a SK k dispozici celkem 7 servisních středisek s odborně vyškoleným týmem.

O nás

Kvalita

Plynárenství, vodárenství, energetika a biometan. V těchto oborech musí být prvotřídní kvalita absolutní prioritou. Toho jsme si vědomi už od samého vzniku značky HUTIRA. Proto se maximální důraz na kvalitu stal jedním ze základních pilířů našeho podnikání.

Tradice

Na českém trhu působíme už od roku 1990. Za tu dobu jsme se stali renomovanou a tradiční značkou, která našim klientům poskytuje záruky zkušeného partnera, na kterého se budou moci spolehnout i kdykoliv v budoucnu.

Profesionalita

Ve všem, co děláme, se snažíme držet ten nejvyšší možný standard. Klademe velký důraz na odbornost a kontinuální vzdělávání našich zaměstnanců. Jako dodavatele si vybíráme spolehlivé partnery, kteří vyznávají stejné hodnoty jako my.

Spolehlivost

Na značku HUTIRA se můžete spolehnout. Za každý produkt, který dodáme, každou službu, kterou poskytneme ručíme nejen podle zákona, ale především naší dobrou pověstí, které si ceníme nade vše.

Úcta k přírodě

Respekt k prostředí, ve kterém žijeme, je klíčem k budoucnosti. Proto směřujeme k trvale udržitelným řešením, ctíme enviromentální chování společnosti a snižujeme negativní vlivy na životní prostředí i uhlíkovou stopu.

Společenská odpovědnost

Jsme si dobře vědomi toho, že s úspěchem přichází odpovědnost. Značka HUTIRA pečuje o svoje zaměstnance i své okolí a aktivně vyhledává příležitosti, kde může podat pomocnou ruku nebo podpořit dobrý projekt.

11 renomovaných společností, jeden společný jmenovatel. Značka HUTIRA je zárukou stabilního partnera, který se nebojí nových výzev. Na českém trhu působí již více než 33 let, zaměřuje se na plynárenství, vodárenství, biometan a energetiku. Kvalitní know how, profesionální přístup a špičková kvalita nabízených produktů řadí společnost mezi odborníky, kteří mění představy ve skutečnost.

Více než desítku partnerských společností spojuje jediná filozofie – dělat věci poctivě a šetrným způsobem. „S úctou k přírodě“ motto, které vypráví příběh firmy HUTIRA, která s pokorou přijímá dary, jež nám příroda poskytuje, a na oplátku se o ni snaží co nejlépe pečovat. Po stránce profesní sleduje a rozvíjí nové ekologické trendy, jako je úprava nekvalitní vody na pitnou nebo zpracování odpadních látek na bioCNG, bio LNG nebo biometan vtláčený do sítě. Po stránce společenské aktivně podporuje projekty, které chrání prostředí, v němž žijeme.

Brožura o nás – k náhledu zde.

Historie

1990

Začínáme

Na počátku stál Ivo Hutira starší, který udal směr budoucímu působení firmy. Cesta firmy tak plynule vedla od hloubení studní až k plynárenství.

2000

Rozrůstáme se víc…

Z jediné společnosti vyrostlo několik dílčích s.r.o., každá s vlastní specializací. K plynu přibyla voda, řadíme se mezi top inovátory na českém trhu.

2010

… a víc

Pokračujeme v růstu i inovacích. Stěhujeme se do nového sídla v Popůvkách. Daří se nám, a o to více se soustředíme na životní prostředí.

2023

Fúzujeme a zefektivňujeme

Zefektivňujeme své procesy. Tři naše firmy fúzují pod novou mateřskou společnost HUTIRA s.r.o.

| | |

Plyn, voda, energetika i biometan. Naším poselstvím je vnášet do všech oborů naší působnosti vysoké standardy, poctivou práci a zodpovědnost za naše okolí. 

Plyn

Poskytujeme komplexní služby pro obor plynárenství v Česku i v zahraničí. Zastupujeme renomované plynárenské značky EMERSON, FISHER, TARTARINI, CAHORS a další. Nabízíme klasická i kontejnerová řešení regulačních zařízení. Naši odborníci jsou připraveni profesionálně odbavit vaše poptávky.

Voda

Naší doménou pro oblast vodárenství jsou především vlastní úpravny vody HUTIRA CCW, které efektivně řeší problematiku nedostatku pitné vody. Z tradičnější vodárenské oblasti pak nabízíme malé vodoměrné šachty, které jsou optimálním řešením pro připojení odběratelů na vodovodní řad a dále také kompletní vodárenský sortiment.

Biometan

V souladu s naším šetrným přístupem k životnímu prostředí podporujeme enviromentální projekty. A proto jsme v rámci ozelenění plynárenství připravili ucelenou nabídku na výrobu biometanu z bioplynu pro provozovatele bioplynových stanic a ČOV.

Energetika

Energetickou soběstačnost považujeme za důležité téma proto jsme rozšířili naši nabídku o technologie alternativních zdrojů energie. V portfoliu naleznete měniče, baterie, bateriová uložiště, sety, tepelná čerpadla a MaR.

Hlavní společnosti

HUTIRA s.r.o.

je od roku 2023 novou mateřskou společností, která vznikla fúzí tří firem HUTIRA – BRNO, s.r.o., ATJ special, s.r.o. a HUTIRA – VISION, s.r.o. V...

HUTIRA green gas s.r.o.

HUTIRA green gas je dynamická společnost, která nabízí komplexní technická řešení pro úpravu bioplynu na biometan a jeho následné využití. Za společností...

HUTIRA – OMICE, s.r.o.

Společnost HUTIRA – OMICE funguje samostatně už od roku 2000 a navazuje na původní aktivity Iva Hutiry seniora již od roku 1990. Za tu dobu se stala v regionu...

 

Všechny společnosti

Hledáme nové posily do týmu!

Více informací zde