Menu

V sobotu 11. září  se v rekreačním středisku HUTIRA Relax Club v Handlové uskutečnila akce, která se právem zapsala do slovenské knihy rekordů. Přesně 47 účastníků zde během 24 hodin vytvořili slovenský rekord v nejdelším tenisovém maratónu. Celkem pak odehráli 361 gemů.

Hrálo se od od 12:00 do nedělního poledne. Nejčastěji se hrály čtyřhry, přičemž hráči i hráčky byly ze všech věkových kategorií. Nejstarší účastníci měli přes šedesát let. Pořádnými ránami se přitom nešetřilo, nejrychlejší podání mělo rychlost až 147 kilometrů za hodinu. Tenisovým maratónem v rekreačním středisku HUTIRA se tak povedlo umístit vedle doposud jediného slovenského rekordu spjatého s bílým sportem – 24hodinovým zápasem čtveřice. Oficiální certifikát o rekordu tak putuje do Exteriérového baru MAURI.

Areál HUTIRA Relax Club se nachází v Trenčanském kraji asi 20 km východně od Prievidze. Správcem areálu je slovenská sesterská společnost HUTIRA Slovakia, s.r.o. Kromě tenisových kurtů nabízí také jednu z nejvyšších horolezeckých stěn na Slovensku, dále bazén, saunu nebo občerstvení.

HUTIRA
HUTIRA