Menu

Společnost ATJ special řešila 5. srpna poruchu regulačního ventilu Cla-Val. Rychlý zásah servisního technika vyřešil nestabilní tlakové poměry v rozvodné síti města Chrudim a zabránil tak jejím dalším poruchám.

 

Na začátku srpna společnost ATJ special řešila problém s nestabilními tlakovými poměry v chrudimské rozvodné síti. Jeho příčinou byly hrubé nečistoty, které se transportovaly vodovodním potrubím a postupem času způsobily neprůchodnost vnitřního mechanismu regulačního ventilu Cla-Val. Po jejich odstranění ventil začal opět spolehlivě a správně fungovat.

 

Servisní technik stabilizoval provozní tlak pro větší část města. Jeho zásah tak zabránil poruchám v rozvodné síti Vodárenské společnosti Chrudim, a.s. Kvalitní servis a stoprocentně úspěšně vyřešené servisní případy jsou ovšem pro společnost ATJ special samozřejmostí. To se potvrdilo v Chrudimi, kde technik zasáhl ve večerních hodinách a do čtyřiadvaceti hodin od nahlášení.

 

 

Kromě havarijních oprav se odborníci z ATJ special zaměřují také na pravidelný záruční a pozáruční servis regulačních ventilů. Společnost nabízí technologie na úpravu vody i kompletní vodárenský sortiment, od kohoutů a domovních přípojek až po hydranty. Sortiment přitom není určen jen pro velké firmy, ale také pro jednotlivé uživatele. Firma například pro obyvatele rodinných domů či chat dodává malé vodoměrné šachty, do které lze osadit vodoměr tak, aby byl lépe přístupný. Samotné šachty zaberou minimum místa a ušetří náklady spojené s instalací.