Menu

Nové termíny pro odborná školení v oblasti plynárenství v tomto roce naleznete na našich webových stránkách. Naši odborníci se zaměřením na regulaci tlaku plynu poskytují tyto kurzy v moderním a plně vybaveném školícím středisku v areálu firmy HUTIRA v Popůvkách.

Rok co rok se s vámi těšíme na naše tradiční školení, které i letos přináší nabídku pro montážní a servisní pracovníky, stejně jako pro projektanty. Naše školení jsou zpracována na míru, poskytují praktický výcvik a odpovídají nejnovějším trendům a technologiím v našem oboru. Podrobnější informace o jednotlivých školeních se můžete dočíst níže.

Školení pro montážní a servisní pracovníky

Na tomto školení vám naši odborní pracovníci poskytnou informace nutné pro montáž, uvedení do provozu a správné nastavení regulátorů a příslušenství. Věnujeme se konkrétním činnostem spojeným s instalací, a to včetně praktického výcviku. Po absolvování kurzu Vám bude vystaveno osvědčení, které potvrdí vaše dovednosti a znalosti. Za toto školení jsou přiřazeny 2 body dle systému OPV.

Termíny pro rok 2024:

  • 02.2024
  • 06.2024
  • 11.2024

Školení pro projektanty

Toto školení je zaměřené na představení kompletního sortimentu našich produktů. Získané informace vám usnadní vaši každodenní práci, dostanete se do hloubky navrhování a dimenzování regulátorů, bezpečnostních uzávěrů a celých regulačních zařízení. Naši vedoucí odborní pracovníci vám představí nejmodernější trendy a technologie, které vám pomohou při vaší projekční činnosti.

Termíny pro rok 2024:

  • 04.2024
  • 09.2024

Registraci na školení můžete provést online prostřednictvím našeho formuláře na webových stránkách HUTIRA plyn. Těšíme se na setkání s vámi!