Menu

Firma HUTIRA Slovakia, s.r.o., se znovu zařadila mezi solventní firmy. Na seznamu, který každý rok sestavuje společnost Dun & Bradstreet, je již od roku 2017. Firma sídlící na Slovensku je již třetí společností značky HUTIRA, která se oceněním může pochlubit.

Každý rok společnost Dun & Bradstreet zařazuje na svůj seznam firmy, které splňují podmínku solventnosti a obchodní partneři je tudíž mohou považovat za seriózní a slušné. Již po šesté se na tento seznam dostala také společnost HUTIRA Slovakia, s.r.o.

„Certifikační hodnocení společnosti Dun & Bradstreet má přísné podmínky. Proto mě těší, že se je naší společnosti podařilo naplnit již poněkolikáté. Certifikát je mezinárodně uznávaný a řadíme se díky němu mezi přední firmy nejen na Slovensku, ale také v Česku. Obchodním partnerům tak dáváme najevo, že spolupracují s ekonomicky stabilním partnerem,“ vysvětluje význam certifikátu Ivan Junga, ředitel společnosti HUTIRA Slovakia, s.r.o.

HUTIRA Slovakia se tak zařadila po bok dalších dceřiných společností rodiny HUTIRA. HUTIRA – BRNO, s.r.o., je držitelem tohoto certifikátu dlouhodobě již od roku 2013. Společnosti ATJ special, s.r.o., se potom certifikát podařilo získat tento rok.

HUTIRA Slovakia, s.r.o., byla založena jako dceřiná společnost značky HUTIRA v roce 1997. V současné době patří mezi největší slovenské dodavatele zařízení a komponentů pro regulaci tlaku, filtraci a měření spotřeby zemního plynu. Společnost se ovšem věnuje také výrobě regulačních sestav, které se používají hlavně při rekonstrukcích plynovodních sítí a individuálních bytových výstavbách. Kromě aktivit zaměřených na plynárenství se společnost angažuje i ve vodárenském průmyslu, kde nabízí široké portfolio vodoměrných šachet a armatur pro vodárenské sítě.