Menu

HUTIRA green gas spustil nově své webové stránky

V našich červnových aktualitách jsme Vás informovali o nově založené společnosti HUTIRA green gas,s.r.o. se zaměřením na komplexní dodávky pokročilých technologických řešení, které slouží k úpravě bioplynu na biometan. Tato ekologická alternativa je plnohodnotnou náhradou zemního plynu vhodná pro vtláčení do plynárenské sítě, jako pohon pro dopravní prostředky (Bio CNG), nebo pro ukládání zkapalněného biometanu do plynových zásobníků (Bio LNG).

Slogan „s úctou k přírodě“ je mottem nejen společnosti HUTIRA – BRNO, ale také společnosti HUTIRA green gas, jež navázala na zkušenosti spolupracujících partnerů, kterými jsou společnosti EMERSON a DMT a přináší na český trh komplexní řešení prospívající životnímu prostředí a tvořící zároveň i další spolehlivý zdroj obnovitelné energie. Věříme, že biometan je šetrným palivem budoucnosti, jež významně snižuje emise skleníkových plynů a je spolehlivou alternativou za paliva fosilní.

HUTIRA green gas s.r.o. nabízí svým klientům kvalifikované technologické, finanční i dotační poradenství, projekční a inženýrskou činnost, zajištění certifikátů původu, pomoc s obchodováním biometanu a především samotou bezproblémovou realizaci každého projektu včetně záručního a pozáručního servisu.

Bližší informace o portfoliu společnosti a nabízených službách se dočtete na nově spuštěných stránkách www.hutiragreen.cz , které jsou k dispozici i v anglické verzi.