Menu

Společnost ATJ special, s.r.o., která se součástí značky HUTIRA stala teprve minulý rok, byla 4. února zapsána do databáze solventních firem vedených společností Dun & Bradstreet. Zařadila se tak vedle společnosti  HUTIRA – BRNO, s.r.o., která je držitelem tohoto certifikátu dlouhodobě již od roku 2013 i mezi další prestižní české společnosti.

Registr Solventních firem společnosti Dun & Bradstreet sdružuje pouze seriózní české společnosti. Zařazením do něj firma opečovává své dobré obchodní jméno. Databáze je přístupná z celého světa a využívají ji banky, finanční a leasingové instituce, ale také klienti z řad korporátních firem. „Zařazením do Registru dáváme naším obchodním partnerům jasně najevo, že atributy jako serióznost, slušnost a solventnost, jsou pro naši firmu samozřejmostí,“ říká ředitel ATJ special, s.r.o., Pavel Kazda.

Není to poprvé, kdy jedna ze společností značky HUTIRA dosáhla zařazení do seznamu. Od roku 2013 se do exkluzivní kategorie českých firem řadí také HUTIRA – BRNO, s.r.o. Společnost ATJ special, s.r.o., vznikla v roce 1993 a vypracovala se mezi spolehlivé dodavatele širokého a velmi kvalitního sortimentu produktů a služeb z oblasti vodárenství. Součástí značky HUTIRA je od loňského roku. Zařazení do Registru solventních firem potvrzuje její kvality a spolehlivost.

Jedním z dalších kroků zařazení společnosti ATJ special, s.r.o., pod značku HUTIRA byla změna webových stránek. Nyní už se společnost nabízející vodárenský sortiment a poradenství prezentuje v barvách HUTIRA.

Jak se nám webové stránky povedly, se můžete podívat zde: https://atj.cz/cs/.