Menu

V naší současné nabídce plastových skříní a objektů naleznete vhodný typ i velikost pro téměř jakoukoli instalaci. Dá se rozdělit do tří skupin:

Skříně řady S

  • jsou nejmenší skříně v naší nabídce. Zpravidla se používají pro umístění samotného HUP, nebo společně s regulátorem tlaku plynu a plynoměrem. Nejčastěji pro rodinné domy, bytové domy nebo malé komerční objekty. Skříně se mohou používat buď samotné, vsazené do zděného pilířku nebo přímo do fasády domu, případně se používají v kombinaci s odpovídajícím soklem.

Více o skříních řady S naleznete ZDE.

Skříně Maxipol

  • jsou středně velké skříně. Své uplatnění nacházejí nejčastěji pro malá a střední regulační (a měřící) zařízení na OPZ (odběrných plynových zařízeních) nebo v rámci plynárenských zařízení např. jako PRZ (Posilovací regulační zařízení). Používají se samostatně nebo v kombinaci se soklem.

Více o skříních Maxipol naleznete ZDE.

Skříně SEF

  • jsou největší skříně v naší nabídce.  Rozměrem navazují na skříně Maxipol. Používají se pro střední a větší regulační (a měřící) zařízení na OPZ (odběrných plynových zařízeních) nebo v rámci plynárenských zařízení např. jako PRZ (Posilovací regulační zařízení). Opět jsou k dispozici i odpovídající sokly. U skříní SEF zajišťujeme i dodávky nestandardních rozměrů.

Více o skříních SEF naleznete ZDE.

 

Pokud jste v naší nabídce nějaký typ nebo velikost nenašli, napište nám to na marketing@hutira.cz. V současnosti zvažujeme rozšíření sortimentu o další typy a velikosti.