Volná místa

Vylepšíte nám

Jsme firma HUTIRA-BRNO, s. r. o. a zabýváme se převážně plynárenskou regulační technikou.

Do přátelského teamu hledáme kolegu na pozici

Vedoucí marketingu a PR

 

Jste-li člověk s tvořivým duchem a adekvátním vzděláním, za kterým jsou vidět prokazatelné výsledky, samostatný, schopný asertivní komunikace uvnitř i vně firmy, pak se poohlížíme právě po Vás.

Hledáme optimistického kolegu, schopného nacházet nová a efektivní řešení v oblasti marketingu, s perfektní znalostí marketingových nástrojů a praktik, ochotného pomoci tam, kde to trochu vázne.

Měl/a by být pravou rukou našeho marketingového ředitele, jehož pracovištěm je naše pražská pobočka. Nicméně Vaším pracovištěm by bylo spíše sídlo firmy v Popůvkách u Brna.

Výsledkem Vaší práce by byly např. skvěle fungující webové stránky, moderní prezentační materiály firmy apod.

Ovládání PC je samozřejmostí, znalost grafických programů a praxe v marketingu výhodou.

 

Co můžeme nabídnout:

Dobrý plat, který vyplácíme pravidelně každý měsíc už od roku 1997, osobní i profesní růst, příjemné firemní prostředí, 5 týdnů dovolené a standardní i nestandardní benefity.

Co Vám nemůžeme nabídnout:

Jednotvárnou, opakující se práci.

 

Zaujalo Vás to? Pak se těšíme na Váš životopis. Můžete ho poslat na Marie.prochazkova@hutira.cz

 

Přijmeme Servisního technika – oblast Čechy

Firma HUTIRA-BRNO, s. r. o. je špičkou na trhu v oblasti regulační plynárenské techniky. Přispějete nám svými dovednostmi k budování bezpečného prostředí v oblasti regulace plynu u nás?

Pokud jste člověk, který je manuálně zručný, máte rád komunikaci s lidmi, rád se učíte novým věcem, máte smysl pro logistiku a nebaví Vás pracovat na jednom místě, pak hledáme právě Vás.

Výsledkem Vaší práce bude bezchybně fungující regulátor tlaku plynu či plynového zařízení, jeho kontrola, dále např. kompletně vytvořená cenová nabídka a ve finále samozřejmě spokojený zákazník.

Stanete se členem přátelského týmu ve stabilní prosperující společnosti s možností dalšího postupu. Vaše platové ohodnocení se bude odvíjet od Vaší chuti pracovat a od Vámi dosažených výsledků. Praxe v oboru výhodou.

Máte-li zájem, zašlete nám svoje C.V. na emailovou adresu: marie.prochazkova@hutira.cz

Pracovní činnosti servisního technika: 
Komunikace se zákazníkem a péče o zákazníka.
Zabezpečování servisní činnosti u zákazníků.
Vyřizování reklamačních řízení.
Vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.).
Spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů.
Provádění montáže a uvádění výrobků do provozu u zákazníků.

Požadavky: 
Středoškolské vzdělání (maturita výhodou)
Uživatelská znalost PC (MS OFFICE)
ŘP skupiny B
Ochota učit se novým věcem

 

Obchodně technický referent – pobočka PRAHA

Náplní práce bude zpracovávání technických a obchodních nabídek, komunikace s obchodními partnery, podpora prodeje, realizace obchodních vztahů, technické poradenství a prezentace produktů.

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou technického směru, VŠ technického zaměření výhodou, uživatelská znalost PC, marketing, znalost AJ, případně jiného cizího jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B, loajalitu, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilitu. Výhodou znalost konstrukčních programů AUTOCAD apod.

Nabízíme práci na zajímavých a perspektivních projektech, v přátelském kolektivu v nadstandardním prostředí stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání, osobnostního růstu. Odměňování a benefity jsou významně ovlivněny pracovním nasazením při jednotlivých úkolech.

Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v Praze. Nástup možný ihned.

Montér plynových zařízení

Jedná se o práci ve výrobě regulačních stanic a plynových zařízení. Požadujeme vyučení v oboru instalatér případně montér plynových zařízení, výhodou svářečský průkaz a osvědčení pro montáž plynových zařízení.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu v nadstandardním prostředí stabilní společnosti.  Příspěvky na penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve formě stravenek. Práce bude vykonávána v Popůvkách (Brno venkov) s nástupem možným ihned.

Technik přípravy výroby

Náplní práce bude tvorba výrobní dokumentace plynových zařízení a zařízení pro úpravu vody, zpracovávání nabídek regulační techniky a regulačních stanic.

Očekáváme od Vás minimálně středoškolské vzdělání technického směru, znalost AJ výhodou, orientaci v programech ACAD případně Solid Works, praxi v oblasti strojírenství. Pozitivní myšlení, flexibilitu, osobní nasazení.

Nabízíme práci na zajímavých a perspektivních projektech, v přátelském kolektivu v nadstandardním prostředí stabilní společnosti. Možnost dalšího vzdělávání, osobnostního růstu. Odměňování a benefity jsou významně ovlivněny pracovním nasazením při jednotlivých úkolech.

Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v Popůvkách (Brno venkov), nástup možný ihned.

Konstruktér

Náplní práce bude tvorba výrobní dokumentace plynových zařízení a zařízení pro úpravu vody, zpracovávání nabídek regulační techniky a regulačních stanic.

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání technického směru, znalost AJ výhodou, orientaci v programech ACAD případně Solid Works, praxi v oblasti strojírenství. Pozitivní myšlení, flexibilitu, osobní nasazení.

Nabízíme práci na zajímavých a perspektivních projektech, v přátelském kolektivu v nadstandardním prostředí stabilní společnosti. Možnost dalšího vzdělávání, osobnostního růstu. Odměňování a benefity jsou významně ovlivněny pracovním nasazením při jednotlivých úkolech.

Práce bude vykonávána v Popůvkách (Brno venkov), na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a nástupem možným ihned.

Svářeč

Jedná se o práci ve výrobě regulační stanic a plynových zařízení.

Požadujeme vyučení v oboru instalatér případně montér plynových zařízení, platný svářečský průkaz a osvědčení pro montáž plynových a zařízení.

Nabízíme práce v přátelském kolektivu, v nadstandardním prostředí stabilní společnosti. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve formě stravenek.

Práce bude prováděna v Popůvkách (Brno venkov) s nástupem možným ihned na dobu neurčitou.

Životopisy zasílejte na zdenka.janousova@hutira.cz