Volná místa

Pro naši pobočku v Praze přijmeme Servisního technika

Firma HUTIRA-BRNO, s. r. o. je špičkou na trhu v oblasti regulační plynárenské techniky. Přispějete nám svými dovednostmi k budování bezpečného prostředí v oblasti regulace plynu u nás?

Pokud jste člověk, který je manuálně zručný, máte rád komunikaci s lidmi, rád se učíte novým věcem, máte smysl pro logistiku a nebaví Vás pracovat na jednom místě, pak hledáme právě Vás.

Výsledkem Vaší práce bude bezchybně fungující regulátor tlaku plynu či plynového zařízení, jeho kontrola, dále např. kompletně vytvořená cenová nabídka a ve finále samozřejmě spokojený zákazník.

Stanete se členem přátelského týmu ve stabilní prosperující společnosti s možností dalšího postupu. Vaše platové ohodnocení se bude odvíjet od Vaší chuti pracovat a od Vámi dosažených výsledků. Praxe v oboru výhodou.

Máte-li zájem, zašlete nám svoje C.V. na emailovou adresu: marie.prochazkova@hutira.cz

Konec termínu:  14. duben 2018

Pracovní činnosti servisního technika:
Komunikace se zákazníkem a péče o zákazníka.
Zabezpečování servisní činnosti u zákazníků.
Vyřizování reklamačních řízení.
Vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.).
Spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů.
Provádění montáže a uvádění výrobků do provozu u zákazníků.

Požadavky:
Vzdělání na úrovni SŠ s maturitou technického zaměření
Uživatelská znalost PC (MS OFFICE)
ŘP skupiny B
Ochota učit se novým věcem

 

Obchodně technický referent – pobočka PRAHA

Náplní práce bude zpracovávání technických a obchodních nabídek, komunikace s obchodními partnery, podpora prodeje, realizace obchodních vztahů, technické poradenství a prezentace produktů.

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou technického směru, VŠ technického zaměření výhodou, uživatelská znalost PC, marketing, znalost AJ, případně jiného cizího jazyka výhodou, řidičský průkaz sk. B, loajalitu, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilitu. Výhodou znalost konstrukčních programů AUTOCAD apod.

Nabízíme práci na zajímavých a perspektivních projektech, v přátelském kolektivu v nadstandardním prostředí stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání, osobnostního růstu. Odměňování a benefity jsou významně ovlivněny pracovním nasazením při jednotlivých úkolech.

Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v Praze. Nástup možný ihned.

Montér plynových zařízení

Jedná se o práci ve výrobě regulačních stanic a plynových zařízení. Požadujeme vyučení v oboru instalatér případně montér plynových zařízení, výhodou svářečský průkaz a osvědčení pro montáž plynových zařízení.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu v nadstandardním prostředí stabilní společnosti.  Příspěvky na penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve formě stravenek. Práce bude vykonávána v Popůvkách (Brno venkov) s nástupem možným ihned.

Technik přípravy výroby

Náplní práce bude tvorba výrobní dokumentace plynových zařízení a zařízení pro úpravu vody, zpracovávání nabídek regulační techniky a regulačních stanic.

Očekáváme od Vás minimálně středoškolské vzdělání technického směru, znalost AJ výhodou, orientaci v programech ACAD případně Solid Works, praxi v oblasti strojírenství. Pozitivní myšlení, flexibilitu, osobní nasazení.

Nabízíme práci na zajímavých a perspektivních projektech, v přátelském kolektivu v nadstandardním prostředí stabilní společnosti. Možnost dalšího vzdělávání, osobnostního růstu. Odměňování a benefity jsou významně ovlivněny pracovním nasazením při jednotlivých úkolech.

Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v Popůvkách (Brno venkov), nástup možný ihned.

Konstruktér

Náplní práce bude tvorba výrobní dokumentace plynových zařízení a zařízení pro úpravu vody, zpracovávání nabídek regulační techniky a regulačních stanic.

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání technického směru, znalost AJ výhodou, orientaci v programech ACAD případně Solid Works, praxi v oblasti strojírenství. Pozitivní myšlení, flexibilitu, osobní nasazení.

Nabízíme práci na zajímavých a perspektivních projektech, v přátelském kolektivu v nadstandardním prostředí stabilní společnosti. Možnost dalšího vzdělávání, osobnostního růstu. Odměňování a benefity jsou významně ovlivněny pracovním nasazením při jednotlivých úkolech.

Práce bude vykonávána v Popůvkách (Brno venkov), na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a nástupem možným ihned.

Svářeč

Jedná se o práci ve výrobě regulační stanic a plynových zařízení.

Požadujeme vyučení v oboru instalatér případně montér plynových zařízení, platný svářečský průkaz a osvědčení pro montáž plynových a zařízení.

Nabízíme práce v přátelském kolektivu, v nadstandardním prostředí stabilní společnosti. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve formě stravenek.

Práce bude prováděna v Popůvkách (Brno venkov) s nástupem možným ihned na dobu neurčitou.

Životopisy zasílejte na zdenka.janousova@hutira.cz