O nás

Jsme HUTIRA – BRNO, s.r.o.

Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. se specializuje především na návrh a výrobu plynových zařízení – kompletní dodávku regulačních a měřících stanic na zemní plyn, dále na návrh a dodávky regulátorů tlaku, bezpečnostních rychlouzávěrů, pojistných ventilů a příslušenství pro rozvod, regulaci a měření plynu.

Již řadu let je generálním zástupcem výrobců regulační techniky FISHER a TARTARINI, patřících do amerického koncernu EMERSON. Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. se zabývá distribuční a servisní činností výrobků uvedených značek, určených především pro oblast plynárenství.

Více než 26 let zkušeností, profesionální přístup a certifikovaná kvalita nabízených produktů nás řadí mezi významné dodavatele specializované na plynárenskou a regulační techniku v České republice.

Více o certifikátech a oceněních naší společnosti »

Stručná historie

Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. byla založena v roce 1997 a svojí činností navázala na aktivity firmy Ivo Hutira (fyzický subjekt), jejíž vznik se datuje v květnu roku 1990. Působení na trhu s technologiemi pro plynárenství (plynové kotle CHAPPÉE, regulační technika FISHER) si vyžádalo další rozšíření obchodních aktivit o distribuci plastových skříní pro regulační a měřící stanice od významných zahraničních společností MITRAS, STRATINOR, později pak MAEC/CAHORS. Spolupráce s firmou MAEC/CAHORS byla rozšířena i o distribuci malých vodoměrných šachet.

Od roku 2004 zastupuje HUTIRA – BRNO s.r.o. též německého výrobce sacích bagrů, společnost Mobile Tiefbau Saugsysteme GmbH.

Od roku 2015 je společnost výrobcem úpraven vody HUTIRA CCW, založených na unikátní patentované technologii. Úpravny jsou nabízeny v klasickém i kontejnerovém provedení.

Více o historii společnosti »

 Sortiment

V současnosti poskytujeme širokou nabídku produktů v následujících oblastech:

  • VÝSTAVBA A MONTÁŽ PLYNÁRENSKÝCH SÍTÍ, REGULAČNÍCH STANIC, KOTELEN A PLYNÁRENSKÝCH ZAŘÍZENÍ
  • DODÁVKY, KOMPLETACE, SERVIS REGULAČNÍ TECHNIKY EMERSON
  • VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ
  • SERVIS, REVIZE A PORADENSTVÍ PZ A OPZ
  • SPECIÁLNÍ STAVEBNÍ A ZEMNÍ PRÁCE TECHNOLOGIÍ MTS – SACÍ BAGR
  • STAVEBNÍ PRÁCE
  • VODOMĚRNÉ ŠACHTY
  • ÚPRAVNY VODY HUTIRA CCW

Všechny produkty a služby »

Představení naší firmy – katalog

projekce – výroba – prodej – montáž – servis – poradenství