Jachting

 

    

Vážení přátelé, společnost  HUTIRA – BRNO, s.r.o. nabízí pronájem námořní jachty Bavaria 50 „ Barberin“.

K dispozici je pro Vás připravena jednotrupá plachetnice Bavaria 50 (15,5 m dlouhá a 4,5 m široká), s kapacitou až 10 pasažérů a 1-2 členů posádky. Klientům jsou k dispozici dvojlůžkové kajuty s přímým vstupem a s dostatkem světla a ventilace. Ve výbavě nechybí toaleta s umyvadlem a sprchou.  Pro pohodlné kratší výlety je k dispozici kvalitní pomocný motorový člun s pevným laminátovým dnem.

Plachetnice je v našem vlastnictví a pluje pod českou vlajkou. Můžete si ji pronajmout na dovolenou, pracovně pro teambuilding, školení, jako dopravní prostředek, například pro natáčení firemní reklamy, nebo na cestu za obchodem. Pro větší skupiny můžeme zajistit i  další jachty.

Využijte naší nabídky a přesvědčte se, že krása Karibiku je opravdová! Objevujte s námi jeho pravou přírodu charakteristickou překrásnými plážemi posetými palmami a jiskřivou hladinou moře, jež ukrývá poklad rozmanitého podmořského života. Čekají Vás skvělé koktejly, deštné pralesy a dovolená plná exotického šarmu. Stačí málo, vybrat si termín, zajistit letenku a už se jen těšit! S námi prožijete zcela neopakovatelné chvíle originální exotické dovolené.

Nabízíme pronájem 14 denních turnusů v zimní sezóně. V letních měsících je možno zvolit i kratší desetidenní variantu.  Více info v sekci „Termíny“.