Zveme Vás do Milotic

nemůžete, nestíháte, nemáte čas téměř na nic – stejně jako my? Máme pro Vás řešení. Vysaďte a pojďte s námi na sklenku vína, burčáku nebo třeba jen na pivo a párek. Oddychněte na chvíli, hoďte všechny starosti za hlavu a přijeďte na večer skvělé muziky rozličných žánrů, přijeďte do kraje předurčeného k radosti, veselí a pohodě. Přijeďte i s přáteli, rádi se s Vámi setkáme.

A kam že Vás to vlastně lákáme? Na

,, Festival písní nejen z vinohradů “,

který se bude konat v Miloticích, v amfiteátru vinné sklepy ŠIDLENY, dne 23. 9. 2017, od 17hodin.

Přikládáme letáček s bližšími informacemi o účinkujících, kteří bezesporu vykouzlí pohodovou atmosféru a přispějí k celkovému pozitivnímu zážitku.

Vstupenky na akci je možno zakoupit:

–          přímo u nás ve firmě na  prodejně u paní Lucie Kubíčkové, HUTIRA – BRNO, s.r.o., Vintrovna 398/29, 664 41 Popůvky
–          na OÚ Milotice, Školní 72
–          Konírna zámku Milotice, Zámecká 1

Též v předprodejích vstupenek:

–          INDIES, Poštovská 2, 602 00 Brno
–          MůjVobchůdek s.r.o., Nádražní 1, 602 00 Brno (vstup podchodem přímo z vestibulu budovy hl.nádraží)
–          TIC – Turistické informační centrum města Brna, Panenská 1, 602 00 Brno (příchod nejlépe z ulice Veselá, po schodech vedle hotelu International)

Chcete-li mít program na celý víkend, můžete být též účastníky Burčákového pochodu v sobotu 23. 9. od 10:00 hod a následně v neděli 24. 9. pak vychutnat velmi známý a hojně navštěvovaný Trh tradičních produktů a řemesel. Uvidíte mnohdy již dávno zapomenutá řemesla a budete moci ochutnat místní speciality.

Na setkání se těší

Kolektiv HUTIRA – BRNO, s.r.o.