Přijmeme Servisního technika – oblast Čechy

Stále hledáme.

Přispějete nám svými dovednostmi k budování bezpečného prostředí v oblasti regulace plynu v naší zemi?

Pokud jste člověk, který je manuálně zručný, máte rád komunikaci s lidmi, rád se učíte novým věcem, máte smysl pro logistiku a nebaví Vás pracovat na jednom místě, pak hledáme právě Vás.

Výsledkem Vaší práce bude bezchybně fungující regulátor tlaku plynu či plynového zařízení, jeho kontrola, dále např. kompletně vytvořená cenová nabídka a v neposlední řadě samozřejmě spokojený zákazník.

Je třeba, abyste byl „akční hrdina“, schopen samostatné práce. Vaši práci byste si organizoval sám z místa Vašeho bydliště. Prostředky potřebné k práci, komplexní zaškolení a standardní benefity jsou samozřejmostí. Platové ohodnocení bude spravedlivé a bude se odvíjet od Vaší chuti pracovat a od Vámi dosažených výsledků. Praxe v oboru vítána.

Pracovní činnosti servisního technika:

Komunikace se zákazníkem a péče o zákazníka.
Zabezpečování servisní činnosti u zákazníků.
Vyřizování reklamačních řízení.
Vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.).
Spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů.
Provádění montáže a uvádění výrobků do provozu u zákazníků.

Požadavky:

Středoškolské vzdělání (maturita výhodou)
Uživatelská znalost PC (MS OFFICE)
Zdravý selský rozum a iniciativu
ŘP skupiny B
Ochota učit se novým věcem

Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, máte rádi, když jsou věci dotažené do konce, a už dnes se můžete pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe), jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým!

Máte-li zájem a chuť stát se součástí firmy s dobrou pověstí a s přátelskou atmosférou, zašlete nám svoje C.V. na emailovou adresu: marie.prochazkova@hutira.cz