HUTIRA slaví 20 let na Slovensku

Dne 19.5.2017 jsme společně oslavili 20 let působení jména HUTIRA na Slovensku. Akce se kromě organizátorů, tj. zaměstnanců společnosti HUTIRA Slovakia, s.r.o. (více informací o společnosti naleznete ZDE) zúčastnili i všichni zaměstnanci společnosti HUTIRA  – BRNO, s.r.o., 2 zástupci společnosti EMERSON, významní slovenští odběratelé a partneři a zástupci města Handlová včetně pana primátora.

Společnost HUTIRA Slovakia, s.r.o. má na Slovensku stejnou působnost jako HUTIRA – BRNO, s.r.o. v České republice. Nosným programem společnosti jsou dodávky zřízení pro regulaci tlaku plynu, filtraci a měření spotřeby zemního plynu. Společnost HUTIRA Slovakia patří mezi největší dodavatele těchto komponentů na slovenském trhu. Tak jako v České republice, ani na Slovensku nebylo lehké vydobýt a udržovat si svoji pozici na trhu.

Společnost HS poskytuje svým partnerům nejen dodávky, ale též odborné poradenství, záruční a pozáruční servis, revize PZ a školení pracovníků na obsluhu a servis RZ.

Stejně jako její mateřská spol. v Brně, nabízí i HUTIRA Slovakia i program voda – malé i velké vodoměrné šachty, revizní šachty a kompozitní poklopy a navíc provozuje i internetový obchod, kde nabízí komplexní řešení pro domácnost v podobě dřezů, baterií či sprchových setů.

Za zmínku stojí i zbudování HUTIRA RELAX centra s bazénem, saunami, fitness, tenisovými kurty, horolezeckou stěnou, aj.

Za 20 let své činnosti se stala společnost HUTIRA Slovakia seriózním a stabilním partnerem, který nabízí vždy to správné řešení. Její aktivní působení a činnost byla též oceněna primátorem města Handlová, p. Ing. Rudolfem Podobou, který předal společnosti HUTIRA Slovakia, s.r.o. „Pamětní list“ právě u příležitosti oslav 20. výročí založení společnosti.

Oslava se skutečně vydařila a nám zůstává v našich srdcích hezká vzpomínka na tento den.

Pánové Ivo Hutira sen., Ivo Hutira jun. a Robert Šuník – 3 zakladatelé společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o. zavzpomínali na své začátky