HUTIRA CCW - finále E.ON Globe Award 2019

Úpravna vody HUTIRA CCW postoupila do finále E.ON Globe Award 2019

Cílem soutěže E.ON Energy Globe je ocenit projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie a následně zviditelnit takové projekty, které si zaslouží publicitu za svůj inovativní přístup k úsporám energií a ochraně životního prostředí a mohou tak sloužit jako inspirace pro ostatní.

Soutěž E.ON Energy Globe je vyhlašována šesti kategoriích – Firma, Produkt, Obec, Vzdělávání, Stavba a Nápad. Ve všech kategoriích jsou hodnoceny již zrealizované projekty, kromě kategorie Nápad, v jejímž rámci jsou hodnoceny projekty, které na svou realizaci teprve čekají. Z přihlášených projektů vybere odborná porota dva nejzajímavější, postupující do finále.

Všechny nominované projekty jsou představeny na tiskové konferenci a následně z nich veřejnost volí pomocí hlasování na webu soutěže vítěze každé kategorie. Celkovým vítězem se stává projekt, kterého zvolí odborná porota z vítězů jednotlivých kategorií.

HUTIRA – VISION, s.r.o. postoupila do finále soutěže E.ON ENERGY GLOBE 2019  v kategorii firma se svým produktem mobilní úpravny vody HUTIRA CCW.

Finálové projekty byly prezentovány na tiskové konferenci  dne 20. 6. 2019. Prezentace firmy a představení soutěžního produktu se ujal přímo ředitel společnosti HUTIRA – VISION. s.r.o. , Ing. Petr Hajný. Krátké představení obou finálových produktů této kategorie uvidíte na videu (9-14 minuta) ZDE.

Potěší nás, když si  uděláte  chvilku, s naším soutěžním produktem se blíže seznámíte:

https://www.hutiravision.com/mobile-trailer-water-1500

a bude-li se Vám líbit, dejte naší mobilní úpravně vody HUTIRA Crystal Clear Water svůj hlas (případně přepošlete e-mail svým kamarádům, známým, rodině a všem, které by toto téma mohlo zaujmout a oceníme, pokud i oni nás svým hlasem podpoří).

Můžete nás sdílet i na  FB.

Hlasování probíhá do 15. září 2019 – ZDE.

a je navíc odměněno zajímavými cenami (hlavní cenou je elektrokolo):

https://www.energyglobe.cz/projekty/hlasovaci-soutez

 

Děkujeme  za Vaši pozornost, podporu a případné hlasy.

 

HUTIRA – VISION, s.r.o.

Vintrovna 398/29

664 41 Popůvky u Brna

info@hutiravision.com

www.hutiravision.com